Branný závod

pro školy

Battlefield

Branný závod

pro školy

Legie

 

Battlefield - Výsledky 2018

Finále

Pořadí Název týmu Celkem bodů
1 Gévéháčka 26 532
2 Traktoři 25 644
3 Anonymous 25 095
4 Mimoni 23 985
5 Sovy 23 245
6 Bioscop 22 886
7 Střelka 22 867
8 Bomby 22 273
9 Kosmíci 21 855
10 Fire team 20 503
11 Hrdlička force 19 821
12 FC Divoké veverky 19 787
13 Horymírovci 19 493
14 Dukla Army 19 403
15 Stíhači 18 733
16 Kubatovka 18 615
17 Broučci 18 525
18 Dárečci 18 377
19 GyZa 17 784
20 Kvalitní sovy 17 162
21 Druhý autisti 16 762
22 Lee Kum Kee 16 226
23 Keltové 15 643

Olomouc 

Pořadí

Škola

Název týmu

Počet bodů

1 ZŠ a MŠ Prostějov Stíhači 39 995
2 Gymnázium Čajkovského Fire Team 37 635
3 Gymnázium Brno Římanci 1 34 735
4 Gymnázium Brno Římanci 2 34 300
5 ZŠ Žďárná Rafani 33 950
6 ZŠ a MŠ Štíty ZŠ Štíty 32 310
7 ZŠ Hodonín Vančurka 1 32 125
8 Církevní gymnázium německého řádu FC Divoké veverky 31 930
9 ZŠ a MŠ A.Štěpánka Tygři 31 690
9 ZŠ Hodonín Vančurka 2 30 690
11 Církevní gymnázium německého řádu FC_HO-WA-DA 29 785
12 Gymnázium Zábřeh Gyza 1 29 505
13 ZŠ Bohuňovice ZŠ Bohuňovice 29 340
14 Gymnázium Čajkovského Šestilístek 29 340
15 ZŠ a MŠ Střítěž nad Ludinou Warriors Střítež 29 180
16 Gymnázium Zábřeh Gyza 2 27 770
17 ZŠ a MŠ Dvorce AVC Dvorce 1 27 560
18 ZŠ Hranice, 1. Máje ZŠ Hranice 1 27 435
19 ZŠ Hranice, 1. Máje ZŠ Hranice 2 26 985
20 Cyrilometodějské gymnázium Kopeček zmrzliny 25 020
21 ZŠ Hodonín Vančurka 3 22 160
22 FZŠ Tererovo náměstí Spetcnal a Heroes 2 20 720
23 Cyrilometodějské gymnázium Lžička tvarohu 20 685
24 ZŠ a MŠ Dvorce AVC Dvorce 2 19 980
25 FZŠ Tererovo náměstí Spetcnal a Heroes 19 030

Praha

Pořadí Název školy Název týmu Body celkem
1 ZŠ Jitřní Traktoři 24150
2 Gymnázium Václava Hraběte GéVéHáčka 22450
3 ZŠ Karla Čapka Lee-Kum-Kee 18700
4 ZŠ Jitřní Rajčátka 18050
5 ZŠ Karla Čapka AU 14000
6 ZŠ Tupolevova Krutónky 14000
7 ZŠ Vítězslava Hálka Odolena Voda Dřeváci 13900
8 ZŠ T.G. Masaryka Milovice Borci 13800
9 ZŠ Tupolevova Climbříci 13550
10 ZŠ M. Šolleho Kouřim Kdo jí tvaroh, vidí za roh 13300
11 ZŠ Jungmanovy sady Mělník Krasoni a ošklivky 13050
12 ZŠ Jitřní Cože? 12350
13 ZŠ Jitřní Pavlová zmrzlina 11350
14 ZŠ Ústavní Brokolice 11100
15 ZŠ M. Šolleho Kouřim Semka 3 10850
16 ZŠ Vítězslava Hálka Odolena Voda Mufínci 10600
17 ZŠ Litvínovská 500 Alfa 10250
18 ZŠ Klecany Best of 10100
19 ZŠ Tupolevova Auťáci 9750
20 ZŠ Jitřní Druhý autisti 9500
21 ZŠ Tupolevova Unicorni 9400
22 ZŠ Jitřní Nahoru a ještě výš 9300
23 ZŠ F. J. Řezáče Liteň Liteň 2 9200
24 ZŠ Ústavní Polární kachny 8650
25 ZŠ Jitřní The notorius team 8200
26 ZŠ Jungmanovy sady Mělník Princezny 8200
27 ZŠ F. J. Řezáče Liteň Liteň 3 7850
28 Gymnázium Hořovice Tercies Stars 7700
29 ZŠ Klecany Vorigos 7550
30 ZŠ Jitřní Brambory 7250
31 ZŠ Vítězslava Hálka Odolena Voda Popeláři 7150
32 Gymnázium Hořovice Hraběnky 6900
33 1.ZŠ Dobříš No name 6900
34 ZŠ Dolní Počernice Počernice 6850
35 ZŠ Tupolevova Růžový panteři 6650
36 ZŠ M. Šolleho Kouřim Kokosáci na laně 6650
37 ZŠ Vítězslava Hálka Odolena Voda Inteligenti 6600
38 ZŠ Jungmanovy sady Mělník Popelky 6500
39 ZŠ Litvínovská 500 Beta 6450
40 ZŠ Jitřní Bratři ze sev.ledové země 6450
41 ZŠ Jitřní Ohnivý kuřátka 6350
42 ZŠ Jitřní Dream team 6300
43 Výherní voucher Auťáci 6250
44 ZŠ Vítězslava Hálka Odolena Voda Bouráci 6200
45 ZŠ Jitřní Fialky 6150
46 ZŠ Vítězslava Hálka Odolena Voda Bezejmení 6050
47 Gymnázium Hořovice Pavoučci 5900
48 ZŠ Klecany A je to! 5900
49 ZŠ Jitřní Velký banán 5650
50 ZŠ Ústavní Lišky 5600
51 ZŠ M. Šolleho Kouřim Holky 5550
52 ZŠ Vítězslava Hálka Odolena Voda Párky v rohlíku 5400
53 ZŠ Jitřní Lamy 5300
54 ZŠ F. J. Řezáče Liteň Liteň 1 5300
55 1.ZŠ Dobříš A-team 5100
56 ZŠ T.G. Masaryka Milovice Borci V2 4900
57 ZŠ Klecany Skrytý talent 4650
58 ZŠ Klecany VIPKY 4100
59 ZŠ Klecany Zběsilá šestka 3850
60 ZŠ Klecany Proč ne?! 3500
61 ZŠ Klecany Poslední šance 3350
62 ZŠ Klecany Školní elita 3150
63 ZŠ F. J. Řezáče Liteň Liteň 4 3050
64 ZŠ Klecany Sebranka 2950
65 ZŠ Tupolevova Tupolevovka 2650
66 ZŠ Jitřní Růžoví krabíci 2650

Brno

Pořadí Škola Název týmu Body
1 Gymnázium Brno, Slovanské náměstí Keltové 17 320
2 Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická  Broučci 16 070
3 Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická  Holubičky 14 350
4 ZŠ Úvoz Brno Kindermafie 14 040
5 EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s. EKO Tým 13 350
6 ZŠ Křenovice Křeni 12 920
7 ZŠ Bílovice nad Svitavou B 17 12 830
8 Gymnázium Brno, Slovanské náměstí Germáni 12 530
9 ZŠ Milénova Suprmani 12 300
10 ZŠ Masarova Baroni 12 040
11 EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s. Škvára 9 450
12 ZŠ Křenovice Slaďouši 9 410
13 ZŠ Botanická Ličinosové 9 060
14 ZŠ Úvoz Brno Kornoutek 7 260

Harrachov

Pořadí Název školy Název týmu Body celkem
1 Mimoni  ZŠ Jablonec nad Jizerou  25500
2 Dárečci  ZŠ Jablonec nad Jizerou  24300
3 Panthers  ZŠ Chrastava  23400
4 Gazely  ZŠ Chrastava  21200
5 Cihličky  ZŠ Josefův Důl  17600
6 Bochnatky  ZŠ Námestí Míru  17400
7 Climbisti  ZŠ Desná  15150
8 Osadníci + Parašutisti  ZŠ Desná 10800